Aasta esimene trenn oli väsitav

Kuulun nende hulka, kes jaanuaris suure hooga “uut elu” alustavad ja loomulikult on üks lubadus alati seotud füüsiliselt aktiivsemaks hakkamisega.

Värskes õhus kõndimine ja igapäevane 10 000 sammu on minu jaoks mõneti juba nagu hambapesu või lihtsalt hommikune ärkamine, aga igasugune kõrgema pulsiga tegevus on pigem vastumeelne. Kui palju ma ka seda “oma spordiala” otsinud ei ole, tegelikult meeldib mulle trenni juures vist ainult see tunne, kui miskit on ära tehtud, trenn ise on enamasti lihtsalt talutav tegevus, aga kõige hullem on end diivanilt püsti saada ja trenni minema sundida. Eelmisel aastal avastasin, et tegelikult saab jõutreeninguid vabalt teha ka kodust lahkumata ja poole aastast olingi päris tubli. Samas novembri algusest polnud ma tänaseni teinud mitte minutitki otsest jõutrenni.

No alustasin aasta esimesel hommikul juba enda veenmist, et trenn on vajalik ja praegu kodus olles pole võimalik ka ajanappuse taha peitu pugeda. “Terves kehas terve vaim” ja muud loosungid… Võiks ju arvata, et äkki on raskuste tõstmine kuidagi kasulik mitmes mõttes… Sõin uusaasta ööl rohkesti magusat ja mittemagusat, aga alkoholi võtsin vaid ühe lonksu südaööl klaase kokku lüües. Ses mõttes oleks vabalt saanud juba 1. jaanuaril oma aasta esimese trenni ära teha, aga hommikul oli “aku” 23 pügalat ja olemine närb, seega lubasin endale üsna kiirelt veel päeva puhkust.

Terve 2. jaanuari pidasin korduvalt endaga sisemist kahekõnet, et mida ja mis kell ja kas üldse seda trenni teha. No enne jõudis südöö kätte, kui oleksin suutnud end spordituppa vedada.

Tänagi olin kolme paiku päeval käega löömas, aga perearstiga rääkides tühistas ta mu vabandused lihtsa lausega: “No praegu on veel pool päeva ees, jõuate!” Kui keegi teine tuleb mängu ja ma nagu juba natuke luban, et ma midagi teen, siis ei ole pääsu, lubadus on lubadus. Tegin trenni Meriti kava järgi , aga pikka pausi ja enesetunnet arvestades kõiki harjutusi vaid ühe seeria. Selleks kulus lõpuks ikkagi lausa 20 minutit ja küll ma olin väsinud pärast seda!

Kella kuueks olid mul tehtud sammud, viimane kaustatäis tööpilte (no selle ma siiski pidin haiguslehele vaatamata ära tegema), trenn ja ka suur tükk pärlimaali ning siis ma lihtsalt istusin teleka ees. Ma isegi ei tea, mis sealt telekast järjest tuli, ma lihtsalt olin. Põhimõtteliselt nii mu päev lõppeski. Kuuest õhtul üheni öösel ma lihtsalt vedelesin ja nukrutsesin ja haletsesin ennast, mängisin mullimängu ja lõpuks otsustasin veidi kokkuvõtteid ja plaane teha ning selle postituse kirjutada. (Tõsi tunnike oli ka veidi mõtestatumat tegevust, mis kulus pediküürile.)

2025. vastuvõtt – ise me ilutulestikku ei korralda, aga meie tänavarahva tuled püüan pea igal aastal pildile.

2024. aasta pokkeriturniiride kokkuvõte

Live turniire mängisin aasta jooksul 67 tükki, sealhulgas 23 turniiri Las Vegases, 7 Kings of Tallinn pokekrifestivalil, 6 Eesti meistrivõistlustel ja 4 Win TV Live turniiri. Aasta oli rikas ka naisteturniiride poolest, neid sai mängitud kokku lausa 17.

Parimad tulemused live’is olid:
Las Vegas Golden Nugget Grand HORSE 2. koht – 2329€
Kings of Tallinn 8-game 6. koht – 1190€
Queens of Tallinn 250€ Progressive Bounty 2. koht – 776€
Chesterfield Poker Club Road to Vegas 2. koht – 275€

Kokkuvõttes jäid live-turniirid aga paraku lausa 2515 euroga miinusesse.

Online’is oli parem aasta, kuigi nagu siin blogis juba varemgi mainisin, siis sai minu pokkeriaasta päästetud päris aasta lõpus päris viimase selleks ajaks kontole jäänud Sunday Million piletiga.

Teistes tubade mängisin netiturniire suhteliselt vähe ja nende osas ma liiga head ülevaadet ei oma, teangi täpselt ainult PokerStarsis saadud võite ja kaotusi.

Sunday Millioni projekt, mis sai alguse 2023. aasta novembris suhteliselt juhuslikult mängitud ja võidetud Sunday Million Path paketist, kuhu kuulusid 20xSunday Million (väärtus 109 dollarit), 25xSunday Million satelliitturniiri (väärtus 11 dollarit) piletit ja 45 turniiridollarit.

Kokku oli mul lõpuks 25 võimalust Sunday Million nädalaturniiri mängida, sest 11-dollariliste piletitega teenisin juurde 5 piletit. Esimese 24 mängukorraga teenisin kokku 1384 dollarit ja viimase pileti panin mängu 22. detsembril ja tulemus on näha pildil:

Viimasel turniiril juhtus päris palju asju! Vahepeal kukkusin lausa poole pimepanuse peale, aga lõpuks võitlesin end pokkerijumalate abiga välja teise päeva ning isegi finaallauda. See oli megaäge kogemus ja ma tahan seda veel!

Viimase turniiri toredate ja vähem toredate käte pildid

Esimene boonusraha
Esimene boonusraha tuli flopis allin minnes.

Läksin tõste ja calli peale boonust võtma ja preflopis allin, aga sain kõige kehvema koha potis.

2. boonusraha blindide sõjas preflop allin

See preflop pitsitus läks küll vihuti ja teenis lausa 2 calli.

Esimene allin ja pääsemine.

Kolmas pääsemine

KJ tuleks kuulutada parimaks käeks!

Hea, kui enda AA vastu peab!

Oh, mind, õnneseent! Lükkasin preflopis, sain kaks calli ning 3. pearaha!

Täitsa tore river!

Mängisime mõlemad seda kätt nii aeglaselt, et ilmselt jätsin megaboonuse asja ees, teist taga lauda vedelema!

Aga palun! Jõudsin esimest korda (kui mälu ei peta) teise mängupäeva!

Teisel päeval KJ enam ei toiminud.

Esimene boonusraha teisel päeval

    Teine ja päris rasvane boonusraha teisel päeval.

    Ei mäleta kuidas, aga küllap mingit peanahka püüdes jäin pisikeseks ja siis tuli lükkama hakata

    Duubel!

    88 on selle päeva käsi – teine duubel!

    Kui ma tappa saan, siis olen vihane ja pole aega käsi salvestada, seega ma jälle ei mäleta, kuidas ma pisikeseks jäin ja tuli taas duubleid otsima hakata.

    Duubel

    Õnnrks oli minust suurematel kihk nupud keskele ajada ning seetõttu pääsesin mikrostäkiga finaallauda!

    Finaallaua esimene käsi ja duubel tuli!

    Stop (preflop callisin mintõste) and Go (flopist lükkasin AI) – vastasel aga ässad taskus… Hea, et üks oli vahepeal välja kukkunud!

    Aastaga teenisin siis tänu sellele turniirile PokerStarsis 6683 eurot, mis päästis terve mu pokkeriaasta ära. Lisaks sain järgmisesse aastasse kaasa võtta 11×55$ ja 2×1,5$ Power Path piletit ja seega ei pea 2025. aasta Sunday Million projekti päris nullist alustama.

    OLEN VALMIS VEEL OLULISELT PAREMAKS POKKERIAASTAKS!

    Uue aasta ootused ja lootused

    Eelmise aasta tavapärast aastalõpu kokkuõtet polegi teinud ja tundub, et vist liiga põhjalikku ülevaatust ei viitsigi enam ette võtta, vaatan parem tulevikku.

    Mõeldes, mis võiks olla minu selle aasta põhiteemad, olen sattunud raskustesse. Selge on see, et pean tegelema nii oma füüsilise kui vaimse tervise ning töö- ja puhkeaja korrastamisega, võib-olla isegi tõsisemalt oma edasise karjäärivaliku paika ajama, kuid ma ei oska seda laialivalguvat ja hetkel mitmesuunalist tegutsemisvajadust kuidagi üheselt ja tabavalt sõnastada. See teederistilt liikuma hakkamine ongi ilmselt võtmeküsimus, aga ma lihtsalt ei ole veel suutnud teed valida.

    Traditsioonile aastavahetuse foto

    Mõned kindlad teemad siiski on ja nii võin öelda, et 2025 saab olema

    TERVISEAASTA

    • Trenniaasta
    • Uneaasta
    • Töötamisel ja puhkamisel tasakaalu hoidmise aasta
    • Soovitud kehakaalu saavutamise aasta

    AJA VÄÄRTUSTAMISE AASTA

    • Tegelemine ainult asjadega, mis pakuvad endale rõõmu ja rahulolu
    • Töö eest väärilise palga saamise aasta

    ELAMUSTE AASTA

    • Reisiaasta (USA ja mõned väiksemad reisimised nii Eestis kui kaugemal)
    • Raamatuaasta (hilisõhtuti ekraanide asemel lugemine)
    • Teatri- ja kontserdiaasta (vähemalt sama palju etendusi ja kontserte kui 2024)
    • Vanade ja uute hobidega tegelemine (kudumine, heegeldamine, pärlimaal ja loodetavasti midagi lisandub veel)

    POKKERIAASTA

    • Mänguoskuste parandamise aasta
    • Lisatud väärtusega turniiride otsimise ja nende mängimise aasta
    • Kallimatele turniiridele pääsemiseks satelliitide mängimise aasta
    • WSOP aasta

    Suuri, lausa maailma muutvaid asju loodan muidugi ka, aga piirdusin oma teemade nimetamisel nendega, kus tajun, et täitumine sõtlub eelkõige minust endast.

    Hüvasti, 2 paari!

    Pärnu ja 2 PAARI käivad minu kui pokkerimängija jaoks kokku. Me ei ole käinud seal pokkerit mängimas sugugi iga kord, kui Pärnusse oleme sattunud, aga nii korra kahe aasta tagant vast ikka.

    Hea on olnud teada, et selline pokkeriga vürtsitatud võimalus toredas seltskonnas aega veeta on suvepealinnas olemas! Nüüd siis saime näoraamatust teada, et sel nädalavahetusel toimuvad viimased turniirid ja baar paneb uksed kinni. Leidsime, et meie jaoks olulisele kohale tuleb austust avaldada vähemalt osalemisega ühel viimastest turniiridest ja reedene (mitte päris viimane, kus nad ilmselt kõik koos lihtsalt nutavad) tundus kõige sobivam ka meie oma plaanidesse.

    Eelkõige Reginat ja Gerti, aga ka mitmeid teisi mängijaid (näiteks aastatetaguses embuses olevat Priitu ja teisel pildil kaamerasse naeratavat Olavit), kellega kohtusime juba oma esimesel 2 PAARI turniiril, või aastate jooksul mõnel muul, oli väga tore näha ja tundus, et neil meid ka. Veetsime mõnusa õhtu, kuigi ma ise kukkusin ühena esimestest turniiril välja. Samas andis see mulle võimaluse Regiga natuke rohkem lobiseda ja vahepeal hotellis puhkamas käia. Imre päästis perekonna pokkeri mõttes täielikku häbisse sattumisest ja võitles karmis konkurentsis välja 7. koha, mille eest sai auhinnaks pudeli mingit jooki ja mis mälestuseks veel olulisem: 2 PAARI viinapitsi.

    Kuna ma praegu natuke hoidun pildistamisest, mistõttu ei võtnud kaamerat Pärnusse kaasagi ning telefonipilte eriti ei armasta teha, siis pärinebki postituse pildimaterjal hoopis aastast 2012 , mil 2 PAARI meid esmakordselt külalismängijateks kutsus.

    Aitäh, et olite! Loodus tühja kohta ei salli, seega kindlasti kohtume veel!

    Suhtlemine väsitab

    Olen alati inimestelt jõudu pigem saanud, koosviibimised suuremate ja väiksemate seltskondadega on mulle alati meeldinud. Hetkel on kuidagi teistmoodi.

    Pärastlõunal käisime Kaijaga jalutamas ja lobisemas, see oli väga tore ja paus oli tõesti pikk olnud. Lahkumisel kinnitasime, et kindlasti ei jäta suhtlemisele enam nii pikka vahet sisse ja kohtume järgmine kord kiiremini. Sel hetkel uskusin seda ise ka.

    Õhtul käisime Imre õe juures söömas ja seejärel Noorkuu ja Swingersi kontserdil.

    Kontsert ise oli tõesti ilus ja huvitav, kuigi natuke mulle tundub see Swingersi vaatamine toolil istudes raiskamisena, seal võiks ikka mingi tantsuruum ka olla. Noorkuud saab tooli peal istudes kuulata vabalt. Kõige rohkem meeldis mulle vaadata Indrek Sarrapit oma valge pilliga askeldamas ja lakkamatult muhedalt naeratamas. Üldse oli sedamoodi, et kogu aeg oli midagi kuulata ja vaadata, Timo Vendt oma kõikide pillidega, Mihkel Mattisen klaveriga, trummipoiss ja noorkuu erilised hääled – kõik olid omal kohal! Publik tundus hämmastavalt vanemapoolne, eks meiegi olime emad kaasa võtnud, aga ikkagi oli kuidagi imelik, et meist nooremaid nagu eriti silma ei hakanudki.

    Kuna ma saalis pilti ei teinud, siis panen siia “Hommik Anuga” saates tehtud foto – nad olid täna sama ilusad, ainult lava oli suurem ja värvilahendused teised.

    Lühidalt kõik oli väga tore, aga pikal vaheajal tundsin muuhulgas tohutut väsimust ja pigem ootasin vaheaja lõppu, et ma ei peaks suhtlema ja saaks lihtsalt rahulikult laval toimuvat jälgida.

    Koju jõudes olingi lihtsalt läbi ja vaim väsinud. Vaatasin ühe keskpärase jõulufilmi ära ja mängisin selle kõrvale natuke pokkerit. EMV satelliidil sain konkreetselt rahamulli koha, ega see ka just rõõmsaks ei teinud! Nüüd istun lihtsalt niisama arvutis ja ei taha magama minna, sest siis saaks päev otsa, aga praegu kõik teised magavad ja mingi rahu nagu isegi on, kuigi seletamatu kurbus ja miski tüdimus kõigest on kah.

    Telekat ei taha isegi vaadata

    Olen 2017. aastast alates 25. detsembril ikka tööl olnud ja “Jõulutunnelit” pildistanud, täna poleks tahtnud tööl olla, aga miskipärast ma ei tahtnud seda täna isegi vaadata. Kartsin kuidagi haiget saada. Oli tunne, et parem mitte vaadata. Ma pole alates haiguslehele jäämisest tegelikult isegi AK-d vaadanud. Mingi ebamäärane häiritud tunne on ETV-d isegi kavas näha.

    Tegin hoopis oma pärlimaali, vaatasin Plexist ühe jõulufilmi ära, käisin kõndimas, rääkisin telefonis üle poole tunni sõbrannaga, pesin pesu ja koristasin natuke. Õhtul mängisin umbes 45 euro eest natuke pokkeriturniire ka, aga võitsin vaid 6 dollarit.

    Väga rahulik päev, aga kahjuks meeleolu kuidagi kurblik ja pea väsinud.

    Jõululaupäev

    Hommikul käis Imre emaga poes, mina pakkisin sel ajal ära kingitused ning küpsetasin piparkooke, siis tegime muid ettevalmistusi ja üsna täpselt kell kuus algas jõuluõhtu tähistamine.

    Imeline aeg laiendatud perega – meie ja mu õe 5-liikmelised pered täies koosseisus, Imre ema ja minu ema oma Velloga – seekord Kaidi juures. Algselt pidi jõulupidu toimuma tegelikult meil, aga käisin mõned päevad tagasi oma “depressioonikaardi” välja ja Kaidi pere oli nõus sel aastal lauakatmise ja koristamise enda peale võtma.

    Elame ühes majas, seega polnud vaja kaugele minna. Toidutegemise olime ära jaganud nagu ikka: ema pidi tegema kõige suuremad ja tähtsamad toidud ehk jõuluprae, liha ja kapsad, Kaidi tegi neli erinevat supermaitsvat salatit ja jõulukeeksi, tema tütar küpsetas megahead saia, meie pere hoolitses kartulite, porgandite, teiste köögiviljade ja piparkookide eest . Lühidalt sai palju maitsvat sööki söödud ja üsna vähe joodud. Siis tuli jõuluvana, kuigi Oliver oli selleks ajaks kuhugi ära kadunud, aga sai temagi oma pakid hiljem kätte. Jõuluvana oli lahke ja kõik said mitu korda tema ees laulmas ja luuletusi lugemas käia.

    Minu mäluga on vist midagi lahti, sest tavaliselt on mul kolm kindlat jõululuuletust, mida kasutan juba lapsest saati, ja ma ei pea neid enne taadi tulekut üle kordama. Seekord lugesin “Piparkoogipiiga” viperusteta ette, aga teises luuletuses ajasin viimase salmi sassi ja kolmandast luuletusest ei tulnud meelde isegi mitte algus! Õnneks on kõik ülejäänud pereliikmed minust oluliselt paremad lauljad ja nii sain viimase paki kätte dirigeerimise eest, mis lauljaid loodetavasti liiga palju ei seganud.

    Pärast seda, kui olime Imre ema teisele üritusele ära viinud, veetsime veel natuke aega Kaidi juures ning kell üksteist läksime laiali. Imrel oli veel rohkesti samme puudu ja kuna pärast nii suurt söömist on nagunii kasulik kõndida, siis läksime kahekesi jalutama. Oli täitsa ilus mahe sügisilm ja minul tuli 13000 sammu ööpäevaga jälle ilusti täis.

    Täiesti ootamatult, kuna pole viimastel päevadel enne kuut hommikul kordagi magama jäänud, olin kella ühe paiku reaalselt unine ja vedasin end poole kaheks voodisse. Äpp näitab, et 1.40 juba magasin! Ülemõtlemise ning vähkremisega hakkasin tegelema alles kell kaheksa hommikul ärgates. Pool üheks otsustasin, et ma nagunii enam magama ei jää, pole mõtet neid silmi kinni sundida, 6 tundi ja 14 minutit und pole minu puhul üldse vähe tegelikult.

    Täna on mul täiesti vaba päev! Mingis teises dimensioonis peaks aga olema täis tööpäev “Jõulutunnelis”… Ma reaalselt hoidun praegu tööle mõtlemisest ja ei vaata isegi telekast midagi peale jõulufilmide. Imre läheb oma emaga surnuaedadesse, lapsed läksid magama alles üsna hommikul ja ilmselt ärkavad alles siis, kui Imre juba tagasi. Koristada on üsna vähe, ainult potid-pannid vaja ära pesta.

    Jube palju on sorteerimata ja viimistlemata pilte oma isiklikus arvutis ja ma lihtsalt pean midagi sealt ära tegema, sest arvuti hakkab reaalselt täis saama, aga see tundub nii sarnane tööga ja kahjuks praegu veel väga vastumeelne.

    Häid pühi!

    Haiguslehe 5. päev

    Öösel ei tulnud mul kaua und, sest olin Sunday Million turniiril teise päeva jõudmisest elevil ja samas vaevlesin jõulukinkide puudumise käes, aga tänane päev kulges peamiselt eelnimetatud turniiri 2. päeva ootuses ja õhtu omakorda seda mängides, samas said päeva jooksul jõulukingidki kokku kogutud.

    Hommikuvõimlemist tegin hästi natukene, aga samme üle 13 000 (sest poodeldes tuleb neid täitsa märkamatult ja palju). Hommikul (ehk nii ühe paiku päeval) sõime mune ja võileibu, õhtuks praadis Imre selle aasta esimesed verivorstid kapsaga ja õhtul hiljem sõin turniiri kõrvale ühe šokolaadi ja paar mandariini.

    Kuna ämm pidi Soomest külla tulema, siis teadsin, et oma tavapärases kohas, elutoa diivaninurgas ma pokkerit mängida ei saa, sest vajan keskendumiseks palju rohkem privaatsust. Esialgu see mõte häiris mind, aga päeval pärast sammumist tegin magamistoast Ilonaga videokõne ja sain aru, et ka magamistuba võib täna ollagi “mu kodu, mu kindlus”, kus see tähtis mäng ära mängida. Ilona andis “memme musi” ehk hea energia ning mõned soojad soovitused teele kaasa ja lõpuks tundsin end magamistoast mänguruumi tehes vägagi mugavalt. Juhuslik telefonikõne Lenkalt lisas häid soove veelgi ja nemad olidki ainsad, kellele ma (lisaks perele) oma teise päeva jõudmisest rääkida sain (siinne blogi oli maas ja seega ilmus ka eilne postitus, kus ma sellest kirjutasin, nähtavale alles täna).

    Imre võttis tolmu, mina koristasin ja vahetasin üsna hiljuti vahetatud voodipesu uuesti ära, sest tundsin, et tahan oma mängu teha igati puhtas ja mõnusas keskkonnas.

    Jõulukinkidega olin hommikul veel päris jännis, aga päeval tuli sõnum, et tellitud asjad ootavad mind pakiautomaadis ning ülejäänud kingid sain Rocca al Mare kaubanduskeskusest umbes kahe tunniga (kuni Imre emal sadamas vastas käis) kätte. Ainult ühele inimesele kingi ostmine lükkus tõesti veel homsesse päeva, kuhu lükkasin ka pakkimise ja piparkookide küpsetamise.

    Ja siis tuligi turniir, millest kirjutan ka eraldi postituse, aga tulemusest saavad aru kõik inimesed ehk kahe päeva kohta päris nägus tulemus (kokku umbes 7700 eurot auhinnaraha) ja kuigi esikolmiku võidusummad oleksid olnud juba väikest viisi elumuutvad, siis ma ei kurda üldse, sest tegin rahulikke ja kaalutletud otsuseid ning mängides vaid ühte lauda korraga olin kogu aeg keskendunud. Mõnel raskel hetkel oli ka õnn minu poolel, aga päris ilma õnneta selliseid turniire ei võidetagi.

    Ma ei hüpanud kaheksanda koha peale rõõmust lakke ega jooksnud toas edasi-tagasi ringi (võib-olla on mingi mõju lavendlikapslitel, mis mu tippe nii meeleolu all- kui ka ülasosast natuke nudima peaks), aga ma olen väga mõnusalt rahulolev ja õigustatult väsinud!

    Muide, Imre oli küll mitu korda mu turniiril edenemist jälgides väga rõõmus, umbes nagu oleks Eesti Hollandile värava löönud. Äge!

    Vähemalt finantsiliselt on haiguslehele jäämine seega end ära tasunud, sest töö kõrvalt ei oleks ma saanud ega jaksanud seda turniiri üldse mängidagi.

    Täna oli hea päev!

    Haiguslehe 4. päev

    Üritasin eile kell 5 hommikul magama minna, kuigi ei tundnud end veel väga unisena. Imre nohises, tuba oli pime ja mõnusalt jahe, aga vot uni ei tulnud kohe kuidagi!

    Katsetasin siis alates 10000 tagurpidi arvude loendamist, sest olin saanud soovituse ja soovitajal pidi see alati toimima. No mul ei toiminud, umbes 9980 peal läks mõte uitama, alustasin uuesti, siis läks mõte uitama juba varem, siis hiljem, siis… Tund aega umbes üritasin ja siis ikka jäin lõpuks magama.

    Ärkasin kaheteistkümne paiku korraliku peavaluga, mis möödus pärast ühte ibukat ja ühte paratsetamooli alles paari tunni pärast.
    Ütlen vahemärkusena, et see peavalu ei olnud sellest, et ma oleks eilsel sünnipäeval alkoholi liialt tarvitanud. Ma ei joonud ei Lenka ega Vello sünnipäeval, sest kuigi ma pole kunagi alkoholiga liialdanud, siis hetkel hoidun sellest täielikult – haigusleht ja alkohol lihtsalt ei sobi mu peas eriti kokku.

    Samas olin tubli ja tegin üle pika aja jälle hommikuvõimlemise ära.

    Tänane päev oli mõnusalt kodune: natuke koristasin, tegin päris palju oma pärlimaalist edasi, muidugi käisime Imrega kõndimas (samme sain päevaga kokku lausa üle 14000).

    Õhtul mängisin pokkerit ja vaatasin selle kõrvale ära kaks jõulufilmi ja Win TV Kolmevõistlust, kus täna mängis pokkerit Riin.
    Järgmisel nädalal – sarja viimases osas – mängib muide Imre ja tal on minu hinnangul täitsa palju lootust nii Kristjan kui Riin kinni püüda ja kogu kupatus ära võita, sest kumbki vastane ei teinud ette päris ületamatut skoori. Eks ma annan märku, kui tuleb pöidlaid hoidma hakata!

    Ise mängisin ainult kolme turniiri, millest kahelt kukkusin kiirelt, kuid kõige tähtsamal, Sunday Millionil, jõudsin esimest korda elus teise mängupäeva ja see tähendab, et homme õhtul jätkan 124 mängija hulgas juba korralike auhinnarahade jahtimist.

    Haiguslehe 3. päev

    Magama jäin eile kell 7 hommikul ja põõnasin täna umbes üheni päeval.

    Otustsasin täna olla aeglane ja teha vähemalt hommikupoolikul ainult neid asju, mis end ise tegema kutsuvad ja alustasin juba enne hommikusööki jõulukuuse ehtimist.

    Pärast hommikusööki, mille tegi ikka Imps (praemuna, võileivad kalaga ja kohv), tegelesin mitu tundi kodu koristamise ja kaunistamisega. Imre muidugi tuli ka vahepeal appi, aga lapsed võõrdusid mul jõulumeeleolu loomisest juba aastaid tagasi, nii ongi see reeglina meie peres pigem minu väike hobi.

    Olen tulemusega rahul! Isegi põrand sai pestud ja jõul täiega majja toodud!

    Õhtul käisime Vello sünnipäeval. Hämmastavalt olid kohal tõesti nii kõik lapsed (4) kui ka lapselapsed (6)! Kuna ma pole kogu kamba nõusolekut pildi ülespanekuks hankinud, siis panen ainult meie pere, sest eks seegi on üsna haruldane, et kõik viiekesi koos aega veetsime ja nagu ma olen siin blogis juba kurtnud, siis minu sünnipäeval jäi sellest koosseisust pilt tegemata.

    Kujunes üsna arvuti ja telefonivaba päev, mida ei ole ikka väga ammu juhtunud.

    Arvuti tegin esimest korda lahti alles pärast südaööd, oma järjekordse jõulufilmi vaatamise kõrvale Vaatasin täna kokku kaks tükki: “Santa Paws” (suht nunnu ja naiivne lugu paljude lauludega) ja “A Christmas Switch” (mulle need elude ja kehade äravahetamise fantaasialood tavaliselt meeldivad ja see oli ka täitsa tore lugu. Pisarakanal puhastatud!)

    Aga kui siis lõpuks selle Facebooki avasin, oli esimene postitus, mida nägin, selline:

    Ilmselt ka see on mingi märk, eksole?!

    Kui esimesel “haiguspäeval” läksin magama 8 hommikul ja teisel 7, siis täna üritan vähemalt 5 voodisse saada, ainult natukene veel scrollin ja mängin paar mullimängu…