Meeltlahutav töine nädalavahetus

Sel nädalavahetusel pildistasin kahte üritust.

Kõigepealt toimus reedel TrioBet Live, kus oli lihtsalt suurepärane töötada, sest lisaks pildistamisele (mis mind hetkel nagunii tohutult elevile ajab) oli see rõõmus taaskohtumine paljude toredate pokkerimängijatega, keda pikka aega näinud ei olnud. Pilte näeb siin.

Olen end üles andnud ka järgmise TrioBet Live’i fotograafina ning loodan teha siis juba veelgi paremaid pilte! Aga rõõm on suur, et võrreldes minu eelmiste live-ülekannetega (Nt. see ja too) , olen seekord saanud hoopis rohkem positiivset tagasisidet! See on värskele fotograafiaõpilasele hetkel töötasust isegi  olulisem!

Laupäeval käisime Orissaares Kalda kohviku hooaja lõpuüritusel, kus tegin pilte omast vabast tahtest. Kuna Andre ja Anneli olid pea terve aeg leti taga ametis ja peost liiga palju osa võtta ei saanud, siis loodetavasti suudavad mu pildid (kui need lõpuks viimistletud ning jagatud saavad) neidki tagantjärgi veidi valgustada ja rõõmustada.

lõke-1

Pühapäeval oli suur tuul ja põhimõtteliselt oleks Orissaares ühe pikema tähtajaga koduse ülesande (Pildista tugevat tuult!) ära saanud teha – mul oli isegi idee olemas, aga enne veel, kui suutsin võimalikku modelli moosima hakata, tajusin, et mu nina tilgub ning kurk valutab, mistõttu otsustasin tuulega võitlemisest loobuda.

Ühe fotosessiooni pühapäeva sisse aga ikka mahutasin, sest ostsime kassile traksid ning loomulikult tuli tema esimene õueskäik jäädvustada! Päriselt terrassi pealt maha minna ta seekord veel ei julgenud.

kass esimest korda õues-1-6kass esimest korda õues-2-2