Jälle kooli!

Täna oli eriline päev. Hommikul ärkasin hästi vara (ca 9:15) ning põhimõtteliselt istusin kohe arvuti taha ühte e-kirja ootama. Peagi sain õnneks siiski aru, et “meilboxi refreshimise” asemel tuleks endale mingi asjalikum tegevus leida.

Tavalisel päeval ei jõua ma lõunaks veel suurt midagi ära tehtud. Täna koristasin köögi, mängisin hiina pokkerit, lappasin ära vannitäie puhast pesu ning müttasin aias, kus juhendasin muuhulgas kaevetööd tegevat Imret, et kuhu lilled ja põõsas ümber istutada.

Kell 12:45 algas Imrel netis pokkerikoosolek ning ta võttis mu arvuti enda kasutusse. Läksin siis ajaviiteks lapsega poodi, aga juba kell 13:45 olin tagasi. Kui Imrel koosolek viimaks lõppes, tormasin arvutisse.

Ja seal see siis oligi!

Kell 13:57 saabus SEE kiri:

vastuvõtt

Rõõmuröögatusega tormasin kööki Imrele kaela. Ma sain fotograafiasse sisse! Sisseastumiskatsed koosnesid testist (peamiselt põhikooli matemaatika) ja vestlusest ning lisaks läksid arvesse keskkooli lõputunnistuse matemaatika, füüsika, keemia ja eesti keele hinne (Siit õppetund lastele, et heast lõputunnistusest võib veel palju hilisemas elus kasu olla!).

Ühele kohale pürgis 5 inimest ja kuigi konkurents oli seega väiksem, kui omal ajal TÜ õigusteaduskonda, siis sissesaamise üllatus oli pigem suurem.

Imre ja Anett teavitatud, jooksin uudist kohe ka maja teisele poolele õele rääkima. Esimesed õnnitlused käes, saatsin Polütehnikumi kiirelt kirja, et loomulikult tulen ma nende juurde õppima.

Pärast me tegime veel muid asju ka, näiteks võtsime endale Tallinna loomade hoiupaigast ühe armsa kassi. Läksime sinna kohale ja ütlesime, et me tahaks nüüd minna kassituppa, istuda seal mõnda aega ja võtta kaasa just selle kassi, kes end ise kaasa nurub. Sõbralike kasside valik oli päris suur, aga pildilolev iludus oli kõige järjekindlam ning ta lihtsalt keeras Impsu juba 10 esimese minutiga ümber sõrme. Me Anetiga ei olnud sugugi vastu ka. See, et polikliinikus avastati enne kiisu üleandmist tema  kaelalt seenhaigus, meie otsust enam ei mõjutanud – ravime ära, mis seal ikka!

portree-1

NB! Kiisu nimekonkurss toimub minu FB seinal.

Kavatsen oma fotograafiaõpinguid siin lehel nüüd agaralt ja koos ohtra pildimaterjaliga kajastada. Püsige lainel!

Huvitav, kas ma olen oma grupis kõige vanem?