Uue hooga!

Uuel aastal uue hooga

jätkame kõik vana looga!

Ei julge öelda, et just intensiivse õppe tõttu, aga graafik on selle aasta alguses vägagi ilus. Kuid õpingute mõju on siiski raske ülehinnata, sest ma mõtlen lauas hoopis rohkemale, mul on huvitavam ning osad mänguotsused on palju kindlamad. Näiteks panen vajadusel kogu sisseostu mängu palju kergema südamega (kogu stäki peale mängimine on olnud minu rahalauamängus vägagi suur probleem, mis ilmselt tuleneb turniiripokkeri otsuste mõnedest erinevusest).

2015 alguse graafik

2015 alguse graafik

Tunnistan ausalt, et kerge see PLO kursus minu jaoks ei ole, aga samas on asi üllatavalt huvitav. Imre ennustas ette, et asi mulle sügavuti minnes meeldima hakkab, kuid ma muidugi ei uskunud! Samas ei tundu õpitav lennult haaratav ja ammu teada ka märksa kõrgemal tasemel mängivatele kursusekaaslastele. Eile oli näiteks ühe koduse ülesande esimeses osas vaja arvutada potisuurust panust ja meil tuli mitu erinevat vastust (tahaks siinkohal uhkustada, et minu oma oli õige).

Eelmisest korrast jäetud koduste ülesannete lahendamine võttis mul aega päris mitu tundi, aga tänu sellele avastasin näiteks palju põnevaid PokerJuice programmi võimalusi! Väga äge asi!

Varasem mänguvideote vaatamine pole minuga imet teinud, aga akadeemilisem klassitund (ja osad teooriavideod) tundub sügavam ning huvitavam. See aitab mul mõista asju, mida mänguvideotes vaid pealiskaudselt puudutatakse.

Õppimisviisid on meil Imrega suhteliselt erinevad. Mina kirjutan klassitunni ajal ja videoid vaadates konspekte (esimesel korral tegin seda veel eesti keeles, aga tegelikult on inglise keeles lihtsam, sest vastama/arutlema pead nagunii selles keeles ja keelete “miksimine” võib tekitada lisasegadust). Imre trükib materjalid välja, kribab sinna kõrvale veidi märkmeid ning riputab need üles, et neid siis iga päev uurimas käia. Ma heidan muidugi samuti aeg-ajalt tahvlile pilgu, kuid tuleb tunnistada, et tema õppetahvel minu jaoks pigem tapeet, mille mustrit ma igapäevaselt eriti sügavuti ei uuri.

Uus tapeet 2015

Uus tapeet

Igatahes, hetkel pole mul põrmugi kahju, et PokerStarsi töö otsa sai, sest tahan muudkui mängida ja õppida!