Pokkerimängijate talvepäevad ja vabariigi aastapäev

Pea pool Eestit läbinud sõit Kopra talust koju oli mõnusalt päikesepaisteline ning lõõgastav.

Keha ja vaim on aga siiski siiani mõnusalt laisad ja rammestunud pokkerimängijate 2013. aasta talvepäevadest! Tänan organiseerijaid!

Igati kasulik väljasõit oli muide. Saime:

1) kuhjaga häid emotsioone

Meie “Pealtnägija” klipi näitamine oli veidi ehk piinlik, aga ikkagi väga armas!

Veidi kohmetu, kuid tõsimeelne Eesti hümni laulmine keskööl oli ilus kummardus Eesti Vabariigi aastapäeva algusele.

Õhtuse turniiri esimene laudkond oli just täpselt selline nagu mulle meeldib, kui me räägime meelelahutusturniiridest: keegi polnud liiga purjus, kõik olid särasilmsed ja suhtlemisele avatud, pokkerit ei võetud liiga tõsiselt, aga samas ei loobitud chippe ka niisama mõttetult.

Imre veetis karaokenurgas suurema osa ööst ja see tundus meeldivat nii talle, mulle kui ka nii mõnelegi teisele, kes temaga seal aega veetsid (Vahur, Katre, Heimar, Revo jt.). Kodus pole ta viimasel ajal pilli kätte võtnud, äkki sai innustust.

2) riided selga

Siinkohal vihjan mulle (ma ei tea, mille eest) kingitud Pokkeri TV särgist.

3) süüa seal ja ka koju kaasa

Söök oli rahvuslik ja maitsev, jätkus kõigile. Lisaks sai Imre hommikusel viktoriinil näidatud teadmiste eest koju kaasa konservi!

4) valgust ja sooja ehk “romantikapaketi” pikemaks perioodiks

Jällegi, me täpselt ei tea, et mille eest me selle au ära teenisime, aga oleme siiralt tänulikud meile kingitud suure kotitäie küünalde ja tikkude eest!

Ajal, mil me pokkerireise varasemast oluliselt vähem ette võtame, annavad sellised koduse õhkkonnaga Eestimaised ajaveetmised meile päris piisava koguse hingetõmbepausikesi igapäevatoimetuste vahele.

Aitäh kõigile, kes on meie jaoks olemas! Meie oleme teie jaoks ka!

_______________________

Pühapäevaõhtune pokker.

Õhtustest turniiridest pole palju rääkida, sest kuigi võitsin taas kaks Womens’ Sunday pääset ja jõudsin ka sihtmärk-turniiril rahadesse, olin 19. kohas siiski pettunud ning ka mingeid märkimisväärseid käsi ette ei tulnud.

Õhtu kogutulemus, ca +180 dollarit, on hea selles mõttes, et polnud vähemalt miinus ja õnneks läks sedapidi, et võitsin suurema sisseostuga turniiridel vähemalt miinimumraha ning kaotasin mikroturniiridel.

Kaheksajalas ei saanud ka tänasel viimasel turniiril mängu üldse käima ja sellest liigast jäi vaatamata ühele võidetud turniirile veidi niru tunne sisse. Eks  katsun seda peagi leevendada EMV HORSE hea esinemisega ;).

Järgmise kahe nädala sisu on pokkeri EMV. Olge tublid!