Anonüümpokkeri head ja vead

Käesolevast nädalast alates on Triobetis võimalik mängijanime muuta. Seda saab teha iga 30 päeva või 1000 käe tagant. Muudatuse eesmärk on kaitsta harrastusmängijaid proffide eest, kes abiprogramme kasutades saavad vastase mängutendentside kohta liiga palju infot. Küsimus on – kas see aitab ning on väärt makstavat hinda?

Kipun arvama, et natuke ehk aitab, aga samas kahtlen, kas kaitsealused liigid ise viitsivad seda kilpi kasutada. Paljud saavad ilmselt alles paari aasta pärast teada, et selline võimalus on olemas. Samuti ollakse enda ekraaninimesse kiindunud ning sellest on kahju lahti lasta. Ning enamusel pole nagunii illusiooni, et nimevahetus neist võitva mängija teeks ja neil on lihtsalt suva.

Samas mõne jaoks on see võimalus väga teretulnud. Kui sa tõesti tunned, et teatud mängijad peavad konkreetselt sinule jahti, siis nimevahetusega saad jälitajad kasvõi mõneks ajaks maha raputada. Ma pole küll täpselt aru saanud, kuidas Trios bumhuntimine toimib, mind istutatakse alati lauda suvalise koha peale ning lobbys pole laudade koosseise võimalik jälgidagi. Võib-olla olen küll ise loll ja regularid peavad seda lugedes peenikest naeru.

Kõige rohkem kannatavad muudatuse läbi ilmselt regularid, kes viitsivad teiste regularide kohta palju märkmeid teha ja oskavad statistikaprogrammidest viimast välja võtta. Kui ma näen, et vastane foldib suure sämpliga sb vs bb 75% (tõepoolest, leidub ka selliseid regulare), siis loomulikult tõstan ma iga neljaga ja teenin väga lihtsat kasumit. Kui vastane ei ole riveril kordagi checkraisenud, siis saan valuebettida palju õhemalt. Seega minu hinnangul kaitseb see muudatus kõige rohkem nõrku regulare.

Natuke häirib mind (pool)anonüümpokkeri juures asjaolu, et vastase mänguplaanist läbinärimine ja nõrkuste tuvastamine ongi paljuski pokkeri kvintessents ja suurima rahulolu allikas. Kuna programmid, mis otseselt soovitavad käike, ei ole lubatud, siis peab mängija siiski suutma statistika põhjal ise otsuse teha ja see pole sugugi nii lihtne. Terade eraldamine sõkaldest ning tohutust infohulgast tähtsaima ülesleidmine on omaette kunst ja meistriks saamine võtab tubli tüki aega ja vaeva. Teisest küljest olen siiski nõus, et abiprogrammid on arenenud natuke liiga kaugele ning NoteCaddy-laadsed tooted, mis konkreetselt sõeluvad välja vastasmängija nõrkused, liiguvad juba õiglase mängu piirialadel.

Kuidas mõjutab see muudatus mind? Ma pole veel päris otsusele jõudnud, kas olen shark või fishreg, et sellele küsimusele on raske vastata. Olen küll viimastel aastatel HUDi märksa aktiivsemalt kasutama hakanud, aga väga heaks ei ole selles valdkonnas siiski saanud. Sama lugu regularide tundmaõppimisega, tean väga hästi, kui vajalik see on, aga „nüüd ma närin su mängu tükkideks“-õppesessioonideni jõuan kahetsusväärselt harva. Ikka on lihtsam mõni õppevideo peale panna ja tunda ennast aktiivse pokkeriõpilasene…kuniks tukk peale tuleb 😉

Võib-olla on see muudatus minu jaoks isegi ideaallahendus, sest üldinfo, kes on regular ja kes funplayer, saad tegelikult juba mõnekümne käega. Ja kui reg-exploitimises oled laisk ning teised virgad, siis on jällegi kasulik, kui info on hõre.

Anonüümsus avitab nii pokkeris, kui ka maadluses.
Anonüümsus aitab nii pokkeris, kui ka maadluses

Natuke promojuttu. Täna algas Trios „Ülesannete nädal“, kus lihtsate ülesannete täitmise eest saab teenida pesuehtsat raha. Mitte just palju raha, aga väiksemat sorti bankrolli annab küll jõudsasti kasvatada. Ja tunnipalk tuleb kohati üsna tummine. Näiteks homne ülesanne on panna mängu panus (või blind) Blaze kiirpokkeris, anonüümsel laual ning omaha high laual. Auhind: €3. Miinimumnõude täitmiseks kulub aega maksimaalselt 2 minutit. Tunnipalk: €90. OK, natuke meelevaldne näide, aga mina kavatsen need marjad ära noppida küll. Karu on suur ja mustikas väike, aga südikalt süües saab loom pikapeale kõhu täis. Niisamuti kosub ka bankroll, kui piskut mitte ära põlata.

Promo detailid leiab siit https://www.triobet.ee/et/pakkumised/pokker-saavutused

4 mõtet “Anonüümpokkeri head ja vead

 1. vsiu100

  lobbyst näeb laudade koosseise ainult läbi browseri mängides/vaadates.

 2. imre Postituse autor

  Tänud, selle seadistuse leidsin üles 🙂 Aga laudade koosseise ei saa vist lobbyst ikkagi vaadata?

 3. uku

  Tere Imre,
  Kui juba kuskilt mujalt kuulnud pole, siis ilmselt on sul lobby seadistatud nii kus laudu ise ei saa valida aga seda saab suht lihtsalt muuta

Kommenteerimine on suletud.