Turniirikuud oktoober ja november

Olen kuu aega PLO hi-lo’st puhanud ja otsusega väga rahul. Mu närvid on jälle korras!

Pean tunnistama, et tegelesin selle mänguga mitte niivõrd oma vabast tahtest, vaid pigem Imre soovitustest lähtuvalt ja nii asjast head nahka ikka ei saa. Tulemused kõikusid ühest äärmusest teise ja see häiris mind tohutult. Seetõttu otsustasin kuu aega vaid oma lemmikuid ehk turniire mängida.

Tulemused pole numbrilises mõttes üldse midagi eirit kiiduväärset, oktoobriga teenisin taskuraha 213,60 $, aga enesetunne on hea ja pokkerikindlus taastumas.

Mängisin kuu jooksul täpselt 100 naisteturniiri sissemaksuga 0-55$ ning 105 sooliste piiranguteta turniiri. Naisteturniiridega kogusin üle 250$ plussi, teistega paraku hävisin.

Avastasin, et minu mängustiiliga sobivad vist kõige paremini naisteturniiride satikad. Kahju, et neid nii vähe saadaval on ja veel rohkem kahju on sellest, et sellel 55$ sissemaksuga Starsi pühapäevasel naisteturniiril olen piirdunud vaid “min-cashidega”.

Olen end sidunud järgmiste liigadega:

PokerNews’i Naisteliiga – Olympic Online

PokerNews’i Baltic League  – PokerStars

PokerNews’i Carbon Poker League

PN foorumikasutajate sügisliiga – The Bigger – PokerStars

PN foorumikasutajate sügisliiga-  Sunday Storm – PokerStars

Ja Lisaks on kohe-kohe algamas OPEM viies erinevas toas. Juhuuu!

Novembri plaanin samuti turniiride lainel veeta. Siin ka minu klikitav kalendrileht, koos tervitustega OPEM sponsoritele:

Turniiridega paraku on nii, et regulaarsest cashimisest on vähe – tuleb midagi korralikult ära hittida, siis piisab pikaks ajaks.

Loodan, et hittimise kuu on just alanud!