Tšau-pakaa 2016

Aasta viimane päev.
Tehakse kokkuvõtteid, lubatakse maad ja ilmad kokku ning loodetakse, et uus tuleb parem, sest ise ollakse kindlasti ju veel töökam, tublim, toredam, saledam (kobedam) ja ilusam kui möödunul.

Ma ei erine!
Juba homme hakkab dieet, ülehomme töö, veel luban uude aastasse lähedastega lähedasemat suhtlemist, kodu ja enda pidevat korrashoidmist, kooli äralõpetamist, kultuurseid meelelahutamisi, huvitavate väljakutsete seadmist ja edukat läbimist ning muidugi teen ma edaspidi vähemalt 10 000 sammu päevas ning õpin paremini tantsima.

Kokkuvõtete tegemine eelmisest aastast pole sugugi nii roosiline, sest sarnaste lubaduste pidamisega lõppeval aastal jäin ma vist üsna jänni. Näiteks soovitud 10 kg allavõtmise asemel olen hoopis 5 kg raskem. Õnneks ma ei teagi täpselt, et mida ma veel lubasin… Õhtul hiljem avame Imrega oma eelmise aasta lõpus Kristi ja Anti juures pudelisse pistetud lubadused ja eks siis selgub… Püsige lainel!

Siinse blogi osas on aga mõned muutused järgmiseks aastaks küll selgunud.
Seoses minu tööleminekuga Eesti Rahvusringäälingusse (ERR) leiate siit järgmisel aastal ilmselt päris palju saadete reklaame ning pilte telesaadete salvestustelt.

Samuti on mul kange soov mõned fotograafilised eriprojektid käsile võtta. (Esialgu on öökapil vaid ideede vihik, aga ühel päeval hakkan pihta ja siis tuleb sellest midagi vahvat … või siis põrun täiega.)
Jaanuaris-veebruaris saab sissekandeid ja tööväliseid pildistamisi ilmselt siiski olema üsna vähe, sest korraga on vaja kool lõpetada, ERR-is sisse elada ning töötlemisega natuke lisaraha ka teenida.

Tänud kõigile, kes on mind siin sel aastal vaatamas käinud ja minu tegemistele kaasa elanud!

Toredat aasta lõppu ning jõukohaseid uue-aasta-lubadusi!