Naistelehe trennieksperiment – 1. päev (esmaspäev)

Täna kaalusime ja mõõtsime end siis ära. Ma ei pane siia kirja konkreetseid numbreid, kuid umbes nädala pärast panen kirja muutuse ja samuti teen seda kahenädalase välkprogrammi lõpus.
Osaliselt asendasime soovitatud trenni enese testimisega ja päevane salat kaldus retseptist õige väheke kõrvale.

Minu konkretiseerutud eesmärk:
Kahe nädala pärast on mu mõõdud sedavõrd paranenud, et pulmakleidi lukk mahub jälle kinni!

Minu teisene eesmärk:
Kahe nädala pärast on minu füüsiliste testide tulemused oluliselt paranenud ja ma suudan kõikides testides saavutada 1 taseme võrra parema tulemuse.

Testimisel saime nii positiivseid kui ka negatiivseid elamusi. Me kumbki ei mäleta, millal oleksime viimati jooksutrenni teinud ja 1,6 km puhkepausideta läbimine oli seetõttu juba iseenesest saavutus ja väga tahaks teada, kui palju kiirmeini me selle lõigu 2 nädala pärast läbime.

Tegime meie siis oma testid ära ja panime tulemused esialgu tahvlile kirja. Kui Oliver  koolist koju tuli, tärkas tal ka kohe asja vastu huvi ning spordipoisina tegi ta kordades üle kõik meie tulemused. Tundsin emalikku uhkust ning kaotushäbi üheaegselt.

Õhtusöök: Bataadi-gnocchi tomatite ja krevettidega.
Seda oli küll huvitav teha ja bataat maitses väga hästi, kuid kokkuvõtvalt leidsime Imrega ühiselt, et selle toidu valmistamiseks kulub selle maitseelamuse juures veidi liiga palju aega ja vaeva.