Naistelehe eksperiment – 5.-8.päev

Naistelehe eksperiment – 5.päev

Täna oli trenni teha palju lihtsam, kui eelmistel päevadel. Lihased enam ei valutagi ning plangus suudan ka oluliselt kauem püsida kui testi ajal. Tundub, et see oli eksperimendi kõige mõnusam päev (vähemalt seni).

Naistelehe eksperiment – 6.päev

Laupäev – mul on mingi külmetushaigus kallal. Siiski teen trennikava läbi.

Naistelehe eksperiment – 7.päev

Viimaks ometi vahetame oma pulsikelladel patareid ära ning avastame paar huvitavat asja:

1. Imre kaalus 2008. aastal 9 kg ja mina 4 kg rohkem kui praegu.

2. Treeningul nõutava pulsisageduse saavutamiseks pole meil sugugi nii palju pingutada vaja, kui me enne arvasime! Selge see, et pingutasime esimestel päevadel oma intervall-treeningutel kõvasti üle.

Seega soovitan kõigil, kes seda raamatut ikkagi katsetama hakkavad, kohe pulsimõõdik töökorda seada või treenida jõusaalis masinatel, kus see küljes.

Söömas käisime küll hoopiski restoranis täna, võtsime kumbki pokaali veini ja kõht sai lõpuks väga täis ning kaloreid me ka ei lugenud, aga vast see pole siiski kõige hullem patt.

Naistelehe eksperiment – 8.päev

Hommikul olen täitsa haige, kurk valutab, nina jookseb vett.

Pärastlõunal tegin siiski kardiotrenniks tunnikese kiiret kõndi ja Imre tegi korraliku täistrenni. Söömisega oleme viimastel päevadel raamatust kõvasti kõrvale kaldunud ja lubame selle homsest jälle korda saada.

Tegime täna mõned mõõtmised ka ja tõdesime, et nädalaga pole küll sentimeetrites mitte midagi muutunud!

Mul on väga-väga kahju, et ma ei saa praegu täiel rinnal trenni teha, sest mingi sportlik viha on tekkinud ja tahaks Imrega ikka sammu pidada. Lisaks lähb sedasi ju eksperiment ise ka lörri!

Õuest avastasin täna esimese õitsva lumikellukese – kevad on siiski natuke kohal –  homme teen pilti ka (kui ära ei unusta)! Lisaks noppisin mõned lume alt väljasulanud jõhvikad ja panin nahka – jube hapud aga omad!

Ja siis olen veel avastanud, et kuigi kohe-kohe oleme minemas Ahvenamaale, ootan mina pikisilmi juba hoopis USA reisi. Üks mälestus eelmisest suvest:

Imre koos maailma kõige kõhnema mehega.

Imre koos maailma kõige kõhnema mehega.