Ja suvi ei lõpe kunagi, juulikuu kõige vähem…

Selle HU laulu tuunitud lausejupiga alustan sellepärast, et see lugu lihtsalt kummitab ja juulikuu on ka parasjagu käes ning ma üldse ei taha, et ta lõppeks! Nad lasevad seda laulu seal Selveris iga kord, kui ma poodi satun, ja siis ma ei saa enne poest välja, kui see otsa saab. Väga kaval! Ilmselt olen nii mõnegi tarbetu või lausa tervisele kahjuliku toote nende lisasekundite ajal korvi poetanud. Aga see selleks …

Vahepeal on nii palju asju juhtunud.

Esiteks, sain kokkuleppele ETV fotograafiga, et lähen tema juurde praktikale saateid pildistama. Tundub hästi põnev töö, mis mõneti kahjuks, aga teiselt poolt õnneks, algab poolest augustist. Juhendaja Ülo lubas, et pildistamist on palju ning töö saab olema huvitav ning pingeline. Ootan äreva huviga ning olen tänulik Hannelale, kes mulle sellise praktika koha välja pakkus!

Praktikatundide korjamisega samas tegelikult juba vaikselt alustasin. Käin Estonia teatris lastelaagrit pildistamas ja see on superlahe, sest mulle lihtsalt nii väga meeldib vaadata, kuidas juhendajad seal lastega tegelevad ja kui kiirelt lapsed arenevad. Nädalaga tehakse valmis terve suur teatritükk, millega siis reedeti lapsevanematele esinetakse. Täna näiteks sain osa Lumekuninganna proovidest (sõnaline osa, laul ja ballett) ja kostüümide valimisest – 2-3 tundi pildistamist kulub lennates ja meeletu kogus pilte vajab pärast seda mõistagi töötlemist.

Teiseks veetsime perega neli päeva Saaremaal, eriti suurt tähelepanu pöörasime Orissaarele ja Kalda kohvikule. Liikusime tavapärasest rohkem ning Imre alustas väljakutset, käia nii kaua kui vähegi võimalik iga päev ujumas, täna sai 11 päeva täis. Mina pidasin esialgu temaga koos vastu nädal aega, kuid täna alustasin pärast ühte vaba päeva uuesti. Võite hakata kommentaarides kihlvedusid sõlmima, et mitu päeva Imps vastu peab! Vihjeks: motivatsioon tundub olevat ülikõrge!

Orissaare sadam

Aga ühel päeval oli ujujatel vetteminek suure tuule tõttu keelatud ja rannas lustisid vaid lohesurfarid. Tegin neist loojangu ajal mõned pildid. Eile hommikul avastas Imre juhuslikult Suvereporteri surfifotode võistluse ja kuna mõned pildid täitsa meeldisid mulle ja Imrele üks lausa hullupööra, siis toetudes oma uusaasta lubadusele (osaleda aasta jooksul vähemalt ühel fotokonkursil) saatsin kaks fotot teele. Ühele tegin FB-s reklaami, teisele ei teinud. See, mida jagasin, on hetkel 10 parima hulgas!

Nii uhke oleks 10 hulka jääda ka. Tegemist on sisuliselt siiski sotsiaalmeedia kampaaniaga (mitte päris tegeliku fotokonkursiga), ning kümne hulka pääsemine tõestaks, et mul on palju toredaid sõpru, kes viitsivad minu pärast nuppe vajutada. Lisaks, kuna ma tean, et mu sõbrad on ausad, siis tähendaks see ju seda, et nii paljudele see pilt tõesti meeldibki!

NB! Veel tänase õhtuni (kell 23:59) saab anda hääli ja tundub, et hääletada saab vist lausa iga päev uuesti, seega saate mulle soovi korral veel tänagi punkte anda!

Ja siin boonusfoto ;).

hingelind-6457

Ja noh, siis oli veel see laul! Lõppematut juulikuud kõigile!