Ilusad inimesed

Kärsitud on kohal veidi varem, pedantsed saabuvad minutipealt, aeglased jäävad hiljaks, mõned hõivatud ei tule üldse.

Näljased kipuvad söögilauda, kuid õiglased ei alusta supisöömist enne, kui kõik on kohal. Valjuhäälseid on kuulda üle platsi, tasasemad räägivad paari-, kolme- või neljakaupa omavahel. Mõnedel särasilmsetel on väiksed põnnid. Väikestel põnnidel on hea isu. Kunstisõbral on kirjud püksid ja tarka tsiteeritakse üle maailma. Tagasihoidlikud ei osale isegi saapaviskevõistlusel, kuid bravuurikamad karjuvad seal oma hääle kähedaks. Loomaarmastajad nunnutavad kordamööda kolme sõbralikku koera.

Sportlikud veedavad suurema osa ajast võrguplatsil, kuhu eriti sportlikud jõuavad pärast Otepää rattamaratoni läbimist.

Piruka- ja kohupiimakreemiõgijad on paradiisis. Magusaarmastajad ei jaksa kõiki kringleid ära süüa. Kohvisõbrad saavad oma kuuma lemmikjooki hommikuni. Puhtusearmastajad käivad saunas. Julged karastavad end külmas vees. Fotohuvilised otsivad metsa tagant udu. Mõtlikud vahivad lõkkesse. Romantikud hoiavad käest kinni. Seltskondlikud räägivad elust, reisimisest, tööst ja inimestest. Mehelikud tekitavad turvatunnet. Töökad sisendvad, et nälga me ei jää.

Vanemad väsivad kiiremini, noored nokivad hommikuni. Esimesed lahkuvad, kui päike veel kõrgel, ja viimased neist umbes 20 tundi hiljem.

Mitmekülgselt ilusad inimesed tähistasid koos kodumaa taassünnipäeva, tegid hinge hellaks ja rinna rõõmsaks.

Kohtumiseni Raadnal, kus Alvelad ja Abarenkovid kohtuvad uuesti kahe aasta pärast!

Alvelad ja Abarenkovid-9585 Alvelad ja Abarenkovid-9642 Alvelad ja Abarenkovid-9662 Alvelad ja Abarenkovid-9623 Alvelad ja Abarenkovid-9630 Alvelad ja Abarenkovid-9583

Alvelad ja Abarenkovid-9614 Alvelad ja Abarenkovid-9882