EMV lühikokkuvõte.

Eesti Meistrivõistlused Pokkeris 2015 on lõppenud.

Meie pere saavutas 8-game 2. koha ja paaristurniiri 5. koha ning mitu suhteliselt sügavat jooksu rahadesse jõudmata.

Mõneti üllatusena sain endale ka eriauhinna – TrioBet Superweekendi pileti (500 €) – ETPF rankingu parimaks naismängijaks tulemise eest (sisuliselt ju ainult ühe kõrvalturniiri 2. koha eest!). Tänud siinkohal Maretile, kelle poolt põhiturniiril saavutatud igati vinge 4. koht teda edetabelis minust mööda ei aidanud.

Algselt ei plaaninud ma küll sel aastal nii paljudel turniiridel osaleda (jätsin nii põhiturniiri kui 8-max turbo vahele), kuid hea tulemus ja positiivsed emotsioonid 8-game turniirilt ajasid hamba verele ning tegin kaasa ka PLO ja PLO Hi-Lo. Viimasel kahel jooksin üsna sügavale ja kuigi rahalist tulemust ei tulnud, olen väga rahul, et mängisin, sest meelelahutuse mõttes olid need lihtsalt nii ägedad!

Kuulsin hiljem, et naiste turniiril olid mõned minust puudust tundnud (NII ARMAS!), aga paraku olin punktinäljas sunnitud seekord PLO hi-lo turniiri eelistama. Kõrvalt tundus, et ka naistekas oli tegelikult väga tore ja lõbus, seega põnev oleks järgmisel korral ikka ka selle turniiril mängida.

Paaristurniiril siis sai esimestel turniiridel väga lähedale jõudnud Imre ka lõpuks käe valgeks. 5. koha eest oli auhinnaks mitte liiga suur rahasumma, mille koos Siboldite ja Antiga veel samal õhtul väga meeldivalt laiaks lõime.

Punkti pani kogu kupatusele Henri sünnipäeva tähistamine, mille käigus saime isegi selle aasta eurolaulikud üle vaadatud. Õnne sünnipäevalapsele! Kevadises öös jalutasime veidi linna peal (saatsime Katri koju) –  see oli selle nädala pikim jalutuskäik.

Igati lahe ja teatud asjaolusid arvestades minu jaoks ehk veidi liigagi hullumeelne 10 päeva on nüüd läbi ja täna puhkame!

A user's photo.
 Pildi virutasin ETPF-i Facebookist.