Selle nädala esimene töövaba päev

Täna mul ühtki kohustuslikku pildistamist ei olnud ja iseenda ees end tervislikele põhjustega välja vabandades ma töötlemise tööle ka ei läinud.

Eile õhtul võtsin hooopis kindlalt plaani, et tänase päeva jooksul vaatan oma fotod üle ning saadan lõputöödeks sobilikud trükki.

Kuna pildid tuleb esitada jaanuari lõpuks, siis kui nüüd trükitud kujul ilmneb, et mõni pilt on nii kehv, et peab uue tegema, siis veel häda pärast jõuan…

Vabandan juba ette, et teile ma praegu ühtegi neist piltidest ei tutvusta. Alles pärast eksamit näete! (Mõni on mul siiski juba kuskil üleval olnud, aga las praegu jääb ikkagi saladuseks, et millised täpselt komisjoni ette jõuavad). Igatahes kulus mul julgelt 6-8 tundi, et valikut teha ning päris mitme teema puhul saatsin trükkimiseks mitu pilti, et lõplik otsus väljatrüki järgi teha.
Ainult niipalju tahan saladusloori kergitada, et kuigi olen elu jooksul ilmselt seni ikka veel kõige rohkem pokkeriturniire pildistanud, siis mitte ükski pokkeripilt sõelale ei jäänud.

Õhtupoolikul käisime Imrega kõndimas, tegime värske lume ning 10 000 sammu nõude valguses päris pika ringi ning imestasime kõvasti, et kus kõik teised uusaastalubadusi täitvad inimesed on. Ilm oli mõnusalt karge, kuiv ja tuuletu. Kõndimiseks loodud. Kuid 1 tunni ja 40 minuti jooksul ei tulnud meile vastu mitte ühtki jooksjat ega kõndijat, nägime ainult ühte jalgratturit ning temagi oli ilmselgelt paadunud sportlane, mitte paksuke, kes end lõpuks toast välja ajanud…
Huvitav, kas kõik on jõusaalides või ei annagi inimesed enam 31. detsembri lookas laua taga tervislike eluviiside lubadusi?