Oh, oleks ma ometi miljonär!

Tundsin üle mitme aasta, et mul on kasutada lausa imeline fotovarustus! Laenutasin Nikoni esindusest omale nädalavahetuseks kaamera ja objektiivi! Nikon D610 ja AF-S Nikkor 24-70mm 1:2,8G koostöö oli selline, et mul tuli nende käest ainult õigesti küsida ja nad olid nõus joonistama nõutava pildi!

Ainuke jama oligi see, et kuna ma kaamerat veel liiga hästi ei tundnud j aaega polnud piisavalt, siis ei osanud ma alati ehk oma küsimust õigesti sõnastada. Pärast seda, kui mu oma kaamera viimastel aastatel silmnähtavalt ära väsis ja korduvalt ainult udukogusid sünnitas, oli sellel laenatud kaameraga ikka imeline tunne töötada. Minu jaoks oli see ülisuur asi, et ükski pilt ei läinud nässu sellepärast, et fookust poleks tulnud mitte kuhugi või asunud seal, kuhu ma teda oma arust üldse polnud seadistanud!

Pildistasin Olybet Series turniiri ja kuigi ma loomulikult saatsin päris palju pilte prügikasti (sest seal peal polnud midagi liiga huvitavat peal, kellelgi oli suu lahti või silmad pahupidi jäänud), siis sellepärast, et pilt oleks olnud udune, liiga teraline või täiesti tume, ei pidanud praktiliselt midagi ära viskama.

"Villakoer"Soomes pildistasin suhteliselt vähe, vaid mõned klõpsud Imre ema sünnipäevast ning veidi rohkem Imre õe koerast, aga pärastlõunal kodus pildistasin veel oma õde ja tema lapsi. Isegi kui ma seda ainult ütlen ja teile tõendeid ei näita, olid need päris ausalt väga ilusad pildid!

Ma tahan seda aparaati (ja ilmselt ka saan) ja seda objektiivi (mida ma praegu kohe kindlasti osta ei jaksa)!

Miljon, kus Sa ometi oled? Ma ju ootan Sind!