Mis tegelikult loeb?

Käisime täna meie jaoks täitsa uut sorti üritusel, kuhu meil ehk nagu pealtnäha asja ei olegi – osalesime Kadri Luige ja Margus Vaheri meelelahutuslikul vestlusõhtul “Mis tegelikult loeb?”.

Räägiti kohtamistest, suhetest ja seksist, vaheaegadel pakkus Paul Neitsov suurepärast kitarrimuusikat ning lõpetuseks esitas ka Vaher ise paar laulu.

Kadrist ei teadnud ma enne vist eriti midagi, aga esmapilgul on küll väga sümpaatne, julge ja sõnakas tüdruk! Vaher muidugi võlus täiega, mind ennast ehk enim õhtu viimase lauluga. Aitäh!

Sain esinejalt loa natuke pilti teha ning loodetavasti ma sellega kedagi liiga palju ei seganud.

luik ja vaher-2

Meeleolu oli vaba ning mõnusalt naerune. Paar korda läks mõni küsimus natuke tõsisemaks, kuid Vaher tõmbas teema kohe uuesti lõbusaks tagasi – ju polnud seekord plaanis väga süvitsi minna ning hoiti teemat meelega lõbusama poole peal. Ideena tundub, et kunagi hiljem (kui selliseid koosolemisi juba rohkem peetud) võiks nad ehk proovida teema päris vabaks lasta ning vaadata, kuhu see jutt sedamoodi viiks. Seekord tundus, et Vaher tundis end veidigi tõsisemaks kippunud hetkedel veidi ebakindlalt ja juhtis siis väga elegantselt jutuvankri turvaalasse tagasi.

Igatahes, kui nad peaks seda asja kordama, siis julgen sõpradele soovitada küll. Eriti, kui tahate suhtealaseid värskeid mõtteid, läbi huumorikardinate naiste-meeste soovide ja arusaamade üle mõtiskleda ning (kui kohapeal ei julge, siis) pärast koduteel antud teemal arutleda. Asi pole selles, kas te esinejate poolt öelduga nõustute, asi on selles, milliseid mõtteid need teemad teis endis ja teie partneris tekitavad, ning kuidas te neist asjadest omavahel räägite.

Kõigile veel õnnelikumaid suhteid!

Üks mõte “Mis tegelikult loeb?

Kommenteerimine on suletud.