Aktus

Nüüd siis olengi Tallinna Polütehnikumi õpilane ja pean hommikul kell 8:15 koolis olema. Tõesti ei mäleta, millal ma viimati nii vara kuhugi läinud oleksin!

Täna toimus meedia erialaosakonna aktus. Mõneti viibisin nagu unenäos, kus Sa küll tead, et oled juba tegelikult täiskasvanu, aga teed pubekate tegemisi ja tunned pubekate tundeid. Vaatasin saalis ringi, tunne oli pidulik ja helge. Kuulasin esinejate iga sõna nagu oleks neil hirmus tähtsaid asju öelda. Tagasihoidlikult öeldes oli väga veider, aga õnnelik tunne!

Pärast seda toimus rühmajuhataja Raini tund ja see oli nii kaasahaarav. Nägime õppeklassi, stuudiot ja laborit ning igal pool oli tal midgai vahvat või õpetlikku rääkida.

Ja mul on jälle pinginaaber! Tema nimi on Annika ja me vist oleme kahekesi oma grupis kõige vanemad (mis muidugi ei takista tal olemast minust pea 10 aastat noorem.). Ka temal on tegelikult juba kõrghariduski olemas, aga näe nüüd tuli soov hoopis fotograafiks hakata.

Õpilaste ankeedis, mille me täna oma esimeses tunnis täitsime, olid lahtrid õpilase ning tema ema ning isa andmete kohta. Tundub ikka päris naljakas, et kui ma miski pahandusega hakkama saaksin, siis helistataks mu emale või isale :D.

Muuhulgas rääkis rühmajuhataja grupivanema teema juures, et kord olnud tal grupp, kus oli üks teistest vanem kolmelapseline naisterahvas grupivanemaks valitud, kes olla sellesse ametisse suurepäraselt sobinud – temast olevat kohe nagu kogu kursuse ema saanud… Mine siis nüüd võta kinni, mis selle jutu tagamõte oli :P. Igatahes tulevat grupivanem sel nädalal välja valida.

Aktusel väideti, et fotograafia õpilasi on 27, esimeses tunnis oli meid veidi vähem – umbes 20 – seega päris kõiki pole ma tegelikult veel nägupidigi näinud. Üksikuid grupikaaslasi mäletasin sisseastumiskatsetelt, aga suurem osa olid uued näod. Poisse oli täna kohal kuus ja kas see ongi õige number või keegi ka puudus, aga igatahes on tüdrukud meeletus ülekaalus.

Täna me veel nimedeni ei jõudnud, äkki siis homme teeme teise juhendajaga selle tutvumisringi ka ära.

Igatahes ootan huviga!

Homseks kästi kaasa võtta mälupulk 3-5 fotoga, üks minu valitud piltidest on see:

loomaaias (41)