PLO õpilane alustab tõsisemat koolitust!

Täna on minu esimene koolitustund juhendajaga! Ütlen päris ausalt ära, et kuigi teste ei tehta ning õppida tänaseks midagi ei antud, olen natuke närvis.

Grupis on 7 inimest, ühtki naist peale minu ei tundu nime järgi olevat. Juhendaja on rootslane ja esialgse suhtlemise kohaselt tunduvad tal olevat eeldused õpetamiseks ja ta näib tõesti teadvat, mida ta teeb (no me pole tal ka esimene grupp). Mänginud on ta ca 5 aastat vähem kui mina, aga see-eest palju intensiivsemalt ja süsteemsemalt õppinud/mänginud/õpetanud.

Tänaseks oli vaja ära täita küsimustik enda eesmärkide ja taseme kohta ning juba see oli mulle paras peavalu, aga küllap oligi eesmärgiks panna meid mõtlema ja analüüsima, missugused mängijad ja õppijad me oleme.

Imrega mõtlesime, et tegelikult oleks hea mõte salvestada nüüd täna-homme üks enda mängusessioon ning iga kuu aja pärast see üle vaadata ning uus teha, et kui palju siis teisiti mängiks või kuidas põhjendaks. Enda arengu hindamisega on ju ikkagi see jama, et ega seda otseselt raha või pimepanustega mõõta ei saa.

Igatahes, lähen võtan nüüd suure tassi teed ja jään kursuse algust ootama!

(Raigo Aasmaa Grand Live mängule kaasaelamise pean selleks ajaks küll pooleli jätma, aga loodame siis, et ta peab veel paar-kolm tundi vastu ja saan hiljem edasi vaadata!)

ALGUS: hea et ma ksukil kõrgel ei mängi